Yeni Nesil Fungisitimiz Orondis’in Lansmanı Antalya'da Gerçekleştirildi.

haber

Syngenta Türkiye olarak, sizlere yeni ürünümüz Orondis'i tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Orondis, mildiyö ile mücadelede üstün koruma sağlayan yeni nesil bir fungisittir.

6 Temmuz tarihinde Antalya’da yeni ürünümüz Orondis için lansman düzenledik. Sektör uzmanlarımız, iş ortaklarımız ve paydaşlarımızdan oluşan 100 katılımcı ile örtü altı sebze üretiminin merkezi olan Antalya'da bir araya geldik. 

Orondis Lansman Etkinliği Fotografı 2023

Syngenta Türkiye Bitki Koruma Ülke Müdürümüz Emrah Akpınarlı’nın etkileyici açılış konuşmasıyla başlayan etkinliğimizde Emrah Bey, şirketin yenilikçi ürün politikasını vurgulayarak, katılımcılara Orondis'in ürün portfolyösündeki önemini anlattı.

Daha sonra, Sebze Ürün Müdürümüz Emre Örümlü, Orondis’i detaylı bir şekilde tanıtmak üzere sahneye çıktı. Emre Bey, Orondis'in arkasındaki bilimi derinlemesine ele alarak ürünün yenilikçi özelliklerini ve paydaşlarla paylaşırken, ürün planı hakkında da önemli bilgiler verdi.

Pazarlama bölümünün ardından teknik ekibimiz Orondis'in teknik özelliklerini sunmak üzere sahneye çıktı. Deneyimli Syngenta ekibi, Orondis hakkında detaylı bilgiler paylaşarak, katılımcıların ürün hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmalarını sağladı.

Etkinlik sırasında, katılımcıların soru sorma ve Orondis hakkında daha derin bilgiler edinme fırsatı bulduğu ilgi çekici bir Soru-Cevap oturumu düzenledik. Soru-cevap oturumu, bilgilerin paylaşıldığı ve değerli içgörülerin kazanıldığı ve ortak vizyonumuzu teşvik eden etkinliğin işbirlikçi ruhunu ortaya koydu.

Bu etkileyici lansman etkinliği boyunca, katılımcılar Orondis fungisitin potansiyelini ve onların işletmelerine sağladığı avantajları keşfederek eşsiz ağırlanma imkanı buldular.

Lansmanımıza katılan tüm paydaşlarımıza ve çalışma ortaklarımıza, katılımları ve destekleri için çok teşekkür ederiz. Bu değerli katılımcılar sayesinde, lansman etkinliği büyük bir başarıya ulaştı ve Orondis'in sektöredeki önemini daha da pekiştirdi

Syngenta olarak, ürünlerimizi üstün performans, kalite ve etkinlikle birleştirerek, dünya genelinde tarımın geleceğini şekillendiriyoruz. Orondis ile Türkiye'de bir kez daha bu taahhüdümüzü göstermekten mutluluk duyuyoruz.

Orondis Lansman 2023
Orondis Lansman Videosu