EVOPAC™ modern ve ergonomik yeni ambalajımız ile sizlerle

haber
Evopack yeni ambalaj

Syngenta tüm üreticilerimizin karşılaştığı temel üretim zorluklarını aşmalarına yardımcı olacak yenilikçi çözümler üretmek için güçlü araştırma, geliştirme ve uzmanlığı ile desteklenen iş modelleri oluşturmaya odaklanmıştır. 
Bu nedenle yeni ambalaj serimiz çiftçilerimizle gerçekleştirdiğimiz ortak çalışmalar sonucu tasarlanmıştır.

Daha kolay kullanım, dökme, durulama ve imha için özel olarak tasarlanmış gelişmiş yeni özelliklerle birlikte, üreticilerimizin karşılaştıkları zorlukları ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız Evopac serimizi aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz.

Daha modern ve ergonomik bir tasarım oluşturmak için ambalaj özelliklerimizi birçok yönden geliştirdik.
Geliştirilmiş akış özelliği sayesinde EVOPAC™ simetrik bir tasarıma ve tıkanmayı önleyen, hızlı
ve daha güvenli dökmeyi ve daha iyi durulanabilirliği sağlayan merkezi bir ağız kısmına sahiptir. Kabın pürüzsüz yüzeyi ve sınırlı kabartma deseni, kabın durulanabilirliğini daha da artırır.

EVOPAC™ daha sağlam bir tasarıma sahiptir. Kabın sabit tutma özelliği ve sağlam döner sapı, uygulama karışımını hazırlarken dökmeyi kolaylaştırır.
Geliştirilmiş kavrama ve tutuş bakımından çok kullanışlıdır. EVOPAC™ pülverizatörü doldurmayı çiftçiler için konforlu ve
zaman kazandırıcı bir deneyim haline getirir. Kolay kaldırma için el ve kapak arasında daha fazla boşluk bulunurken, uyarlanabilir döner sap hem sağ hem de sol elini kullananlar için daha kolay kullanım anlamına gelir.

Yarı saydam malzeme, şişe içerisinde kalan ürünün daha iyi görünmesini sağlar ve boş kabın uygun şekilde durulanıp durulanmadığını kontrol etmeyi kolaylaştırır.

EVOPAC™ üzerindeki derecelendirmeler daha iyi bir görünürlüğe sahiptir. Kabın üzerinde, gelişmiş ve doğru ölçüm için hem yukarı<aşağı hem de aşağı>yukarı ölçüm cetvelleri vardır.

Yeni ambalajlarımızı sizlere en yakın Syngenta satış bayisinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bölgenizdeki uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.