Misyon ve Vizyonumuz

Syngenta’nın Yüksek Performans Ortamı, Vizyonumuz ve İş Prensiplerimiz ile şekillendirilmiştir.

Daha iyi ürün çözümleriyle, daha iyi bir dünya için, daha iyi gıda sağladığımıza inanıyoruz. Hedefimiz, dünya çapında, üreticilere ve gıda zincirine yenilikçi çözüm ve markalar sunan önder bir şirket olmaktır.

  • Müşteri Odaklıyız

Faaliyetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklıyoruz; güçlü müşteri ilişkileri geliştiriyor ve bunları sağlamlaştırıyoruz.

  • Yenilikçiyiz

Yenilikçi çözümler üretiyoruz; statükoya meydan okuyor ve sınırları zorluyoruz; iş problemleri ve fırsatlarıyla ilgilenmek için farklı ve yeni yollar deniyoruz.

  • Kararlıyız

Sonuçlara ulaşıyoruz ve konu ile ilişkili gerçeklere, zorluklara ve muhtemel sonuçlara dayanan uygun zamanlı bir faaliyet rotası seçiyoruz.

  • İletişimciyiz

Bilgi ve fikirleri açıkça ifade ediyoruz; açık ve sürekli iletişimi destekliyoruz; dinleme ve öğrenmeye hevesliyiz.

  • Güveniliriz

Açıklık, güven ve dürüstlükten oluşan bir ortam geliştiriyor ve sürdürüyoruz; hissedarlarımızın güvenini kazanıyoruz. 

  • Ekip Çalışmasına Odaklıyız

Hedeflerin gerçekleşmesi için, ekibe aktif üyeler olarak katılıyoruz; organizasyonel sınırlarımızı etkili bir şekilde aşmak için işbirliği yapıyoruz.

  • Sonuçlara Odaklıyız

Taahhütlerimizi yerine getiriyoruz; önemli hedefler koyuyor, onlara ulaşmak ve aşmak için yılmadan çalışıyoruz. 

Büyüme, vizyon ile başlar. Bitki koruma ve tohum alanlarının hepsinde faaliyet gösteren ve dünya çapında bir lider olan Syngenta´da biz buna inanıyoruz.

Daha iyi bir dünya için, daha iyi gıda ürünlerinin önemine inanarak seçkin ürün çözümleri sunar ve iş ortaklarımıza yönelik sorumluluklarımızı yerine getirmekten gurur duyarız.

Vizyonumuz, şirketimizin varoluş nedenidir. Bu bize, yöneleceğimiz hedefleri belirlemek, üreticiler, gıda ve besin zincirleri için yenilikçi çözümler ve markalar sunan bir dünya lideri olmak için gereken noktalara odaklanmamıza yardımcı olacaktır.

Syngenta´da vizyon yalnızca bir felsefe değil, nasıl büyüyeceğimizin de temelidir.