Bitki Koruma

Bitki Koruma

 

Syngenta Bitki Koruma Çözümlerine Hoşgeldiniz!

Syngenta Türkiye olarak, çiftçilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en iyi çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Çiftçilerimiz her yıl tarımsal zararlılar, hastalıklar, yabancı otlar ve diğer faktörler ile mücadele etmek zorunda kalıyorlar. İşte bu noktada, Syngenta'nın Bitki Koruma Ürünleri çiftçilerimize benzersiz çözümler sunuyor.

Bitki Koruma Ürünleri, bitki ve bitkisel ürünleri zararlı organizmalara karşı koruyan veya bu organizmaların olumsuz/zararlı etkilerini önleyen, tarımsal zararlı, hastalık ve yabancı otlar gibi sorunların kontrol altına alınmasında kullanılan ürünlerdir. Bitki Koruma Ürünleri konusundaki uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz ve deneyimimiz sayesinde, çiftçilerimizin verimliliklerini artırmalarına ve üretim süreçlerinde daha sürdürülebilir bir yaklaşım benimsemelerine yardımcı oluyoruz. Tarım alanındaki yenilikleri yakından takip ediyoruz ve çiftçilerimize en son teknolojileri ve en etkili ürünleri sunmak için sürekli olarak araştırma ve geliştirme yapıyoruz.

Çiftçilerimizin ürünlerini ekimden hasada kadar bütün üretim aşamalarında korumalarına yardımcı olmak için tüm çözümlerimiz uzman kadromuz ile çiftçilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Bitki Koruma Ürünlerini linkten inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bitki koruma ürünlerini kullanırken dikkatli olunuz. Ürünü kullanmadan önce mutlaka etiketi ve ürün bilgilerini okuyunuz.”