Bitki Koruma Uzmanı Syngenta’dan Hububat Yaprak Leke Hastalıkları Kontrolünde Yeni Dönem; Radius

haber

12 Şubat tarihinde İstanbul’da yeni ürünümüz Radius için lansman düzenledik. Sektör uzmanlarımız, iş ortaklarımız ve paydaşlarımızdan oluşan 80 katılımcı ile İstanbul’da bir araya geldik.  

Özel araçlarla aldırdığımız misafirlerimizle Polat Rönesans İstanbul otelinde gala yemeğinde buluştuk. Yolculukları sırasında onlar içn hazırladığımız Radius lansman videosunu izleyerek vakit geçirdiler. Video içeriği ile misafirlerimiz ürünümüzün yenilikçi özelliklerini ve ürün planı hakkında da önemli bilgileri edinler. Ayrıca videomuzda ürünün teknik özelliklerini hakkında detaylı bilgiler paylaşılarak ürün hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmaları sağladı.  

Radius, buğday yaprak hastalıklarını etkili bir şekilde kontrol etmek ve buğday verimini artırmak için tasarlanmış yenilikçi bir çözümdür.  

Radius Solatenol teknolojisi sayesinde eşsizdir. İçeriğindeki Prothioconazole ve Benzovindiflupyr aktif maddeleri ile 2 farklı etki mekanizmasına sahiptir. Bitkinin tüm aksamlarında üstün koruyucu ve tedavi edici özelliklere sahip Radius, yeşil aksama uygulanan kontakt, sistemik ve translaminar etkili bir fungisittir.  

Süksinat Dehidrojenaz İnhibitörü (SDHI) sınıfı üyesi yeni bir aktif madde olan Benzovindiflupyr (SOLATENOL® Technology) Türkiye’de ilk kez Syngenta tarafından ruhsatlandırılmıştır. 

Radius sağladığı kapsamlı koruma ile buğdaylarınızın yüksek verim potansiyelini gerçekleştirmesini sağlar.  

Araç yolculuklarından sonra lansman salonunda Syngenta Türkiye Bitki Koruma Ülke Müdürümüz Emrah Akpınarlı’nın etkileyici açılış konuşmasıyla başlayan etkinliğimizde Emrah Bey, şirketin yenilikçi ürün politikasını vurgulayarak, katılımcılara Radius’un ürün portfolyösündeki önemini anlattı. 

Daha sonra, Tarla Bitkileri Ürün Müdürümüz Murat Kadıoğlu ve Kilit Müşteriler Yöneticimiz İbrahim Evren Gervan, Radius ürünümüzle ilgili katılımcıların sorduğu soruları cevapladılar.  

Soru-cevap oturumu, bilgilerin paylaşıldığı ve değerli içgörülerin kazanıldığı ve ortak vizyonumuzu teşvik eden etkinliğin işbirlikçi ruhunu bir kez daha ortaya koydu. 

Bu etkileyici lansman etkinliği boyunca, katılımcılar Radius’un potansiyelini ve onların işletmelerine sağladığı avantajları keşfederek eşsiz ağırlanma imkanı buldular. 

Lansmanımıza katılan tüm paydaşlarımıza ve çalışma ortaklarımıza, katılımları ve destekleri için çok teşekkür ederiz. Değerli katılımcılarımız sayesinde, lansman etkinliğimiz büyük bir başarıya ulaştı ve Radius’un sektördeki önemini daha da pekiştirdi.  

Syngenta olarak, ürünlerimizi üstün performans, kalite ve etkinlikle birleştirerek, dünya genelinde tarımın geleceğini şekillendiriyoruz. Radius ile Türkiye'de bir kez daha bu taahhüdümüzü göstermekten mutluluk duyuyoruz. 

Radius lansman foto 2
Radius lansman foto 4
Radius lansman foto 1
Radius lansman foto 3