SYNGENTA TÜRKİYE 2023 POTATO DAYS FUARINDA!

haber

Syngenta Türkiye, yenilikçi patates çözümlerini uygulamalı olarak açık alanlarda göstermek ve endüstrinin paydaşlarıyla bir araya gelmek üzere 23–25 Ağustos tarihleri arasında Avanos Nevşehir’de gerçekleşen Türkiye’nin tek patates özel fuarı Potato Days Turkey’e katıldı.

Fuarda Syngenta Türkiye standı büyük bir ilgi gördü. Syngenta Türkiye, Potato Day Fuarı'nda özel olarak tasarlanmış bir standla yer aldı. Bu stand, Nevşehir ile özdeşleşen sembollerle dikkat çekti. Standımızın dekorasyonunda, Kapadokya'nın ünlü sıcak hava balonlarına benzer hava balonu şeklinde dekorlar bulunuyordu.

Patates günleri 2023

Toplamda 2200 kişinin standımızı ziyaret ettiği bu etkinlikte partnerlerimiz ve çiftçilerimiz ile bir araya geldik. Ziyaretçilerimize güçlü Syngenta Bitki Koruma patates portföyümüz ve biyolojik çözümlerimiz hakkında detaylı bilgiler verdik.   
Tüm katılımcılarımızın yoğun ilgisi ile karşılaştığımız fuarda bizlerle birlikte olan tüm üreticilerimize, partnerlerimize ve paydaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Gelecekteki etkinliklerde buluşmayı dört gözle bekliyoruz.

 

play_circle
Syngenta TR | Potato Days Turkey 2023