Syngenta Tohum İlaçlama Programı’na hoş geldiniz.

Tohum işleme, ürününüzü korumanın etkili ve giderek yaygınlaşan bir yoludur. Seedcare(TM) ürünlerin sorumlu kullanımı için, tohum kaplama işlemlerinin düzgün bir şekilde nasıl yürütüleceğinin ve işlenmiş tohumu doğru kullanma yöntemlerinin bilincinde olmak gereklidir. Bu eğitim programı, tohum işleme operatörü olarak size ve çevrenize yararlı olacak uygulamaları gösterecektir. Tohum işleyen ya da işlenmiş tohumla çalışan herkesin sorumlu ve etkili bir biçimde çalışmasını sağlamak hepimiz için çok önemlidir.

Sonraki sayfada, vereceğiniz cevaplarla kişisel durumunuza uygun doğru eğitimi size verebilmemizi sağlayacak bazı sorular bulacaksınız. Bu, size uygun eğitim videolarını seçmemizde bize yardımcı olacaktır.  Videolardan hemen sonra, eğitim seansında verilen önemli mesajları tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak kısa bir test bulunmaktadır.

Eğer sol tarafta e-posta adresinizi ve adınızı belirtirseniz, eğitimi başarılı bir şekilde tamamlamış olduğunuzu gösteren bir sertifika almanız mümkün olacak.

Katıldığınız için teşekkür ederiz, iyi tohum işleme mevsimleri!

Syngenta Seedcare™ Takımı