İlk Sanal Etkinliğimiz Fields of Innovation'da Yerinizi Ayırtın!

Sebze

2020 yılının unutulmaz bir yıl olması gibi, bu yılki “Fields of Innovation” etkinliği de unutulmaz olacak ama tabiki iyi nedenlerle. İlk sanal etkinliğimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.


Benzersiz 3 boyutlu görüntüler, videolar, teknik bilgiler aracılığıyla uluslararası uzmanlarımızla bağlantı kurabileceğiniz ve aklınıza takılan her türlü soruyu sorma fırsatı yakalayabileceğiniz dijital bir platform oluşturduk.

Syngenta Sebze Tohumları’nın sunduğu en iyi deneyimi yaşayacaksınız!

İnovasyon yoluyla nasıl değer yarattığımızı keşfedin–Dünya standartlarında Ar-Ge'miz, ihtiyaçlarınıza ve değişen tarım koşullarına ayak uydurmak için pazara yeni gelişmeler getiriyor. Geliştirilmiş ısı toleransı ve daha verimli hasat gibi yenilikçi özellikler, bu yılın “Fields of Innovation” etkinliğinde keşfedebileceğiniz girişimlerinden sadece birkaçı.

Yetiştiricileri her şeyin merkezine koyan bir etkinlik–Syngenta Sebze Tohumları olarak hedeflerimizden biri de her zaman yerel düzeyde yakın ortaklıklar ve diyalog yoluyla görüşmeler yaratmak olmuştur. Bu yıl, COVID-19'un getirdiği belirsizliklerle daha önce hiç yapmadığımız bir şekilde bağlantı ve etkileşim kurma yolları ile tanıştık.

Eşsiz bir kalite ve uzmanlık deneyiminden faydalanın–Bu yıl sanal dünyaya geçiş, uzmanlığımızı ve 2500'ün üzerinde çeşitten oluşan dünya lideri portföyümüzü sizlerle buluşturabileceğimiz anlamına geliyor. En iyi uygulamaları ve  en son fikirleri görüşmek ve tartışmak için “Fields of Innovation” gibi etkinliklerin önemli bir rol oynadığını bir kez daha belirtiyoruz.

Gerçek dünyada fark yaratan yeni çözümler–Çalışmalarımızın mahsullerin yetiştirilme şeklini değiştirdiğini ve tüm dünyadaki yetiştiricilerin mahsullerini sürdürülebilir bir şekilde maksimize etmesini sağladığını biliyoruz. Bu yılki etkinliğin sanal olarak gerçekleştirilmesi sayesinde, dünyanın neresinde olursanız olun, yerel düzeyde her gün nasıl bir fark yarattığımızı hala keşfedebilirsiniz.

Sizi Fields of Innovation’ında ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz, bu yüzden lütfen hemen kaydolun ve hiçbir şeyi kaçırmayın.