Biyosidal Kongresi

1

 

 

17-20 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen 6. Uluslararası Biyosidal Kongresi’nde Syngenta sponsor katılımcı olarak yerini aldı. ZiMiD (Zirai Mücadele İlaçları Üreticileri Derneği) tarafından gerçekleştirilen “Sürdürülebilir Pestisit Yönetimi” konulu oturumda, Syngenta Profesyonel Çözümler departmanımızın Güneydoğu Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Ticari Birim Müdürü Kazım Say bir sunum ile katkıda bulundu. Sunum kapsamında AB, Ortadoğu ve ABD gibi yakın ve uzak coğrafyalardan düzenleyici mevzuat ve örneklere ilişkin bilgiler paylaşıldı.

Haşere kontrol profesyonelleri haşere yönetimi ihtiyaçları için bizlerden yeni çözümler geliştirmemizi bekliyorlar. Bu durum mevcut çözümlerimizin kullanım alanı genişlemeleri olabileceği gibi, çoğu zaman da daha etkili yeni bir ürün beklentisi olarak karşımıza çıkıyor. Syngenta Profesyonel Çözümler olarak, kullanıcılarımızı dinliyor ve geleceğin yenilikçi çözümleri üzerine çalışıyoruz. Sürdürülebilirliği iyileştirmenin ve çevresel etkiyi azaltmanın yollarını araştırıyoruz.

Syngenta olarak, her biri uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda geliştirilen ürünlerimizi, Türkiye’deki haşere kontrol uzmanları ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda son 5 yılda 17 ürün lansmanı gerçekleştirdik. 3 yeni ürünümüzü de 2023-24 yılları içerisinde porftöyümüze kazandırıp, pazara sunmayı planlıyoruz. Kullanıcıların etkinliğine güvendiği yüksek kaliteli ürünlerimizi dünya çapında kendisini ispatlamış markalarımızla kullanıcılarımızı buluşturmaya devam ediyoruz.

Haşere kontrol profesyonelleri, Syngenta ürünleri ile yaptığı uygulamalarda, müşterileri için etkili bir kontrol elde edeceklerini ve haşere probleminin kesin olarak çözüme kavuşacağını bilirler. Bu sayede müşterileri tarafındaki tekrarlanan problemlerden ve geri aramalardan, zaman ve maddiyat yönünden tasarruf sağlarlarken, kalıcı bir müşteri memnuniyeti oluştururlar.

Syngenta’nın Profesyonel Çözümler birimi olarak, daha sürdürülebilir bir haşere kontrol sektörü için öncü girişimlere devam edeceğiz.