Syngenta 100. Yıl Hatıra Ormanı

haber
Seda Sahin
Seda Şahin
Ziraat Mühendisi

 

Cumhuriyetimizin 100. yılı anısına Ege Orman Vakfı iş birliği ile hayata geçirdiğimiz Syngenta 100. Yıl Hatıra Ormanı’nda ekibimiz ile birlikte fidanlarımızı toprakla buluşturduk. 

Ege Orman Vakfı’nın kurtuluş mücadelemizin zaferi Cumhuriyetimizin 100. Yılı anısına ülkemizin 7 Bölgesinde 7 Ormanı yeşertme amacı ile yürüttüğü Yüzüncü Yıl Ormanları projesi kapsamında Manisa, Soma, Işıklar bölgesinde bulunan ağaçlandırma sahasında 2023 adet fidanı toprak ile buluşturduk.  

31 Mayıs Cuma günü pek çok farklı departmandan ekip üyelerimiz ile birlikte Manisa, Soma, Işıklar ağaçlandırma sahasında bulunan ormanımızı ziyaret ettik ve Ege Orman Vakfı tarafından şirketimize takdim edilen teşekkür plaketimizi teslim aldık. 

 
Cumhuriyetimizi, hatıra ormanımızla sonsuza kadar yaşatmak ve gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak amacıyla çıktığımız bu yolda, iş birliği ve desteği için Ege Orman Vakfı’na teşekkür ederiz. 

Bizler Syngenta olarak insanlık ve gelecek nesiller için daha güzel ve daha yaşanabilir bir dünya için yaptığımız her işin merkezine sürdürülebilirliği koyuyoruz. Küresel kalkınma hedeflerine katkı sağlıyor ve karbon nötr bir dünyaya ulaşmayı hedefliyor, iklim değişikliğine ve biyolojik çeşitlilik kaybına karşı mücadeleyi üretimin geleceğinin merkezine koyuyoruz. 

Herkes için hatıra ormanımızın ülkemize nefes olmasını umut ediyor, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyoruz.  

 

hatıra ormanı 1

 

hatıra ormanı 2