Radius

untitled


Document


Radius'u Seçmeniz İçin 5 Sebep


Solatenol, Süksinat Dehidrojenaz İnhibitörü (SDHI) sınıfı üyesi yeni bir aktif madde ve yeni etki mekanizmasına sahip olduğu için herhangi bir dayanıklılık söz konusu değildir. Hububat yaprak hastalıklarında dayanıklılık yönetiminde yeni bir çözümdür.

Süksinat Dehidrojenaz İnhibitörü (SDHI) sınıfı üyesi yeni bir aktif madde olan Benzovindiflupyr (SOLATENOL® Technology) Türkiye’de ilk kez Syngenta tarafından ruhsatlandırıldı.

Yağmurdan yıkanmaya dayanıklıdır.

Solatenol, yeni bir etki mekanizmasına sahiptir. FRAC grup C2:7, Pyrazole-carboxamides Kimyasal grubu etki mekanizmasına sahip ticari olarak dünyadaki tek aktif maddedir.

Bitkinin tüm aksamlarında üstün koruyucu ve tedavi edici özelliklere sahiptir. Sistemik, güçlü translaminar ve anti-sporulant etkisi ile hastalığın gelişimini erken dönemde durdurarak yayılmasını önler.

İletişim Formu


İletişim Formu
Ürün hakkında bilgi almak ve ürünü hemen temin etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim Formu

Yukarıdaki bilgileri muhafaza eder, Syngenta Tarım San. ve Tic. GİBİ. tarafından, Syngenta Türkiye ürün ve hizmetlerine ilişkin doğrudan veya yönetilecek olarak yürütülen ürün, hizmet tanıtım ve özel teklif ve kampanyaların bilgilendirmelerine ilişkin olarak her türlü elektronik iletişim faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, etkinlik ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik ileti Gönderiminin e-posta, SMS ve yayın merkezi dahil ve içeriklerini barındıracakları dahil olmak üzere her türlü elektronik iletişim aracı ile gerçekleştirilmesine onaylayarak paylaşmış olduğu kişisel verilerin bu amaçlanan ve gönderime ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rızayı vermesi.


Document


Etki Mekanizması


Benzovindiflupyr (SOLATENOL®Technology): Mitokondriyal fonksiyonları engeller - Süksinat Dehidrojenaz İnhibitörü (SDHI)'dür.

Prothioconazole:Koruyucu, tedavi edici ve eradikant etkilere sahip sistemik bir fungisittir. Uzun süreli aktivite gösterir. Sterol biyosentez inhibitörüdür.

radius

RADIUS


RADIUS®' u nasıl
uygulamalıyız?

Radius'un kullanımı ve ruhsatları ile alakalı tüm detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz