You are here

Growtech Eurasia 2017'de Syngenta Sebze Tohumları 150. yıl Kutlamaları

haber
22.12.2017

GROWTECH EURASIA 2017’ DE SYNGENTA SEBZE TOHUMLARI 150. YIL KUTLAMALARI

Syngenta Sebze Tohumları, geçtiğimiz günlerde Antalya’da düzenlenen Growtech Eurasia 17. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri fuarında yer aldı.

30’u aşkın ülkeden 800’den fazla firma ve markanın buluştuğu ve 85 bin civarı ziyaretçinin ağırlandığı Growtech Eurasia’da, yer alan Syngenta standı, katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Türkiye’nin yanı sıra, Ortadoğu, Balkanlar ve hatta Uzakdoğu’dan iş ortakları ve pazar paydaşlarıyla buluşma fırsatı yakalayan Syngenta Sebze Tohumları bu vesileyle 150. yıl coşkusunu tüm ziyaretçileriyle paylaştı. 150 yıllık mirasın izlerine standın her köşesinde yer veren Syngenta, yaşadığı haklı gururu özellikle vurgulamak istediğini aktardı.

Syngenta Sebze Tohumları’nın 150 yıldır devam eden yenilikçi kimliğinden esinlenerek hazırlanan ve tarım sektöründe ilk defa uygulanan “Syngenta 360°” ismi verilen VR Sanal  Gözlük ile konuklar  güz döneminin yeni favori çeşidi olan VEYRON’un serasına götürüldü.  Bunun yanı sıra, yeşil renkli yeni sakız kabak çeşidi ANGELINA, erken güz domates çeşidi CORVETTE ve baharlık ve yaz dönemi yedikule marul çeşidi PRESIDENTIAL’ın da 3 boyutlu görselleriyle teknik özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Katılımcıların farklı bir deneyim yaşamasını sağlayan sanal gözlük, fuar alanının da en dikkat çekici detaylarından biri oldu.

Syngenta Sebze Tohumları’ndan  geleceğe 150. Yıl hatırası kalması amacıyla, fuar boyunca konuklar ile röportajlar yapılarak Syngenta ve ürünleri hakkında tecrübeler paylaşıldı. Ürünlerin iş ortaklarıyla buluşması için de fırsat sağlayan fuarda, yeni domates çeşitleri VEYRON ve CORVETTE yoğun ilgiyle karşılaştı. Ayrıca stantta bulunan ve görünüşleriyle göz dolduran diğer ürünler; Kalifornia biber çeşidi SOBEK, pembe domates çeşidi MAMSTON, köy domatesi çeşidi DUMAS, iri standart domates çeşidi TORRY, güzlük-erken baharlık hıyar çeşidi ORKESTRA, salkım domates çeşitleri ARGYL, IKRAM, MODYKANO ve GAGARIN, baharlık ve yaz dönemi yedikule marul çeşidi PRESIDENTIAL, yeni sakız kabak çeşitleri ANGELINA ve CORDELIA, kahverengi domates çeşidi OLMECA, kokteyl domates çeşidi NEBULA, kapya biber çeşitleri  KALOUTCHA ve CAMPARI , topraksız tarıma uygun domates çeşidi CLIMBO, atıştırmalık domates çeşidi ANGELLE, havuç çeşidi DORDOGNE, ıspanak çeşitleri EL REAL ve EL TAJIN,  lahana çeşitleri REBECCA ve REMALA,  brokoli çeşidi MONRELLO ve karnabahar çeşidi CARTIER de konuklardan tam not aldı.

Syngenta Sebze Tohumları Türkiye Müdürü Ertan Sönmez; Growtech Eurasia’ da 150. yılımızı tüm katılımcılarla birlikte kutladığımız için mutluyuz. Böyle bir mirasa sahip olduğumuz ve yenilikçi kimliğimizle gerçekleştirdiğimiz yeniliklerden dolayı övünç duyuyoruz.  Standımıza gösterilen yoğun ilgiden de oldukça memnun kaldığımız bu fuar,  Türkiye ve çevre ülkelerdeki bir çok iş ortağımızı ve önemli sektör paydaşlarımızı standımızda ağırlamamıza ve bilgi alışverişinde bulunmamıza da katkı sağladı.  “ şeklinde paylaşımlarını aktardı.

GROWTECH EURASIA 2017’ DE SYNGENTA

GROWTECH EURASIA 2017’ DE SYNGENTA

Syngenta, üreticilerin mevcut kaynaklarını daha iyi kullanmalarını sağlayarak küresel gıda güvenliğini artırmaya yardımcı olan lider bir tarım şirketidir. 90’ı aşkın ülkede 28.000 çalışanımız, dünya standartlarında bilimsel ve yenilikçi çözümler ile bitkilerin doğru yetişmesi için çalışmaktadır. Şirket olarak çalışmalarımız verimli topraklarımızı korumaya, biyolojik çeşitliliği artırmaya ve kırsal kesimde yaşamı canlı tutmaya adanmıştır.

Daha fazla bilgi için www.syngenta.com ve ‘www.goodgrowthplan.com’ u ziyaret edebilirsiniz. Twitter® üzerinden de  www.twitter.com/Syngenta  hesabı ile takip edebilirsiniz.

Geleceğe yönelik bilgilere ilişkin Uyarıcı Açıklama

Bu materyal gelecekteki sonuçlara ve beklentilere dair ifadeler içerir.

Bu materyalde yer alan ve geçmişte dayanağı olmayan tüm ifadeler, bilinen ve bilinmeyen riskleri, belirsizlikleri ve bizim gerçek sonuçlarımız, performansımız ve başarılarımızın geleceğe yönelik ifadelerle belirtilen ve ima edilen sonuçlar, performans ve başarılardan farklı olmasına neden olabilecek diğer faktörleri içerir. Bunlarla ilgili bilgi ve diğer risk ve belirsizlikler için sizleri Syngenta’nın U.S Menkul Kıymetler Borsası’nda halka açık mevcut dosyalara havale edebiliriz. Bu web sitesi ve içeriği satış için bir teklif veya davet teşkil etmez, ya da hiçbir menkul kıymeti önceden talep etmek ya da almak için teklif teşviki içermez ve burada yer alan hiçbir bilgi herhangi bir kontrat ya da taahhüdün temelini oluşturmaz.