You are here

150. Yıl Fotoğraf Yarışması Sonuçları

haber
14.12.2017

Sebze Tohumları 150. Yıl Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı!

Syngenta’nın sebze tohumları işletmesinin kökleri, 01 Temmuz 1867 ‘de Hollanda’da başlamış olup, Sluis & Groot lahana tohumları ihracatçısı olarak hayata geçmiştir.

150. yıl dönümü, aynı zamanda Syngenta'nın Sebze Tohumları olarak 2.400 çalışanı ile bu önemli sektöre daha fazla odaklandığı bir yılda gerçekleşmektedir. Syngenta, 2.500 sebze tohum çeşidi, 30 farklı ürün ve tüm dünya genelinde binlerce müşteriye sahiptir. Sebze tohumları, iyi büyüme potansiyeli olan bir markettir ve bugün Syngenta sebze tohumları, sektöründe pazarın %10’una sahip, dünyanın en büyük 3. firmasıdır.

Sebze Tohumlarındaki 150. yıl heyecanımızı tüm Türkiye ile paylaşmak amacı ile başlattığımız Facebook yarışması sonuçlanmıştır. Yoğun ilgi gösterilen fotoğraf yarışmasında binlerce kişiye erişilmiş; Batman'dan Orhan Kartal, İstanbul'dan İmge İldem, Malatya'dan Fuat Yetkin ve Adana'dan Yasemin Kesilmez kazanan katılımcılarımız olmuştur. Kazanan katılımcılarımız Uluslararası Growtech Tarım Fuarı’na davet edilip gala yemeğinde ödüllendirilmiştir.

Tüm katılımcılarımızı kutluyor bu heyecana ortak olduğunuz için tekrar teşekkür ediyoruz.